Projekt mobilnej klasy i szkoły w Nigerii

Cel użytkowania Klasy szkolne
Model budynku Pojemnik
Liczba budynków 30
Całkowity obszar 1140 m²
Rok projektu 2015
Region do wykorzystania Nigeria
Czas zakończenia 20 dni
Obecnie 83 gości ogląda ten projekt

Nasze mobilne szkoły są na pierwszych stronach nigeryjskich gazet!

Mobilne szkoły Karmod zbudowane w prowincji Borno w północno-zachodniej Nigerii są na pierwszych stronach nigeryjskich gazet. Miejscowe dzieci wzięły udział w pierwszych zajęciach w szkole zgromadzonej w mieście Maiduguri.

"Te mobilne szkoły modułowe odegrają ważną rolę w poprawie warunków edukacji w kraju i planujemy rozpowszechnić te szkoły w całym regionie" - powiedział wicepremier Nigerii profesor Yemi Osinbajo, który reprezentował rząd podczas ceremonii otwarcia

Pierwsza faza projektu szkolnego obejmowała 30 klas i została zrealizowana pod klucz z wykorzystaniem wszystkich urządzeń Karmod. Każda klasa składała się z 32 uczniów, więc całkowita liczba dzieci w szkole wynosiła 960.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty