Firma Karmod ukończyła projekt domu ze stali w Panamie

Obecnie 62 gości ogląda ten projekt

Stalowe domy Karmod, charakteryzujące się wysoką jakością oraz szybkością produkcji i montażu, są obecnie wykorzystywane w krajach Ameryki Środkowej w Panamie. Modele jedno- i dwukondygnacyjnych domów stalowych powstały w Panamie w miastach Arraijan i Penonome. Łącznie Karmod dostarczył 4 jednostki mieszkalne gotowe do użytku.

Prefabrykowane domy demontowalne zbudowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych Karmod w Stambule zostały przetransportowane do Panamy drogą morską. Jedną z najważniejszych cech domów stalowych Karmod jest bezpieczeństwo budynku. Materiał stalowy użyty w głównej ramie konstrukcji jest połączony ze sobą za pomocą systemów śrub i wkrętów, dzięki czemu jest odporny na trzęsienia ziemi, huragany i inne sytuacje.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty