Budynek warsztatowy został dostarczony do Anagold Mining w Turcji

Całkowity obszar 524 + 224
Region do wykorzystania Turcja, Erzincan
Obecnie 22 gości ogląda ten projekt

Prefabrykowane place budowy Karmod są najbardziej preferowanym wyborem dla miejsc pracy firm poszukujących i wydobywających złoto, gaz i benzynę. Firma Anagold mining, która prowadzi wydobycie złota w prowincji Erzincan, wybrała Karmod jako dostawcę prefabrykowanych budynków roboczych.

Budynki kopalni złota Anagold, które zostały wyprodukowane przez Karmod, składały się z jednego jednopiętrowego i jednego dwupiętrowego budynku.

Dwupiętrowy budynek miał powierzchnię 524 m², w tym jadalnię, dormitorium, pomieszczenia rekreacyjne i szatnie oraz toalety z prysznicami. Jednopiętrowy budynek roboczy miał powierzchnię 224 m² i był wykorzystywany jako budynek administracyjny, w którym znajdowały się pokoje administracyjne, pokoje robocze dla inżynierów i personelu technicznego, sala konferencyjna, sala seminaryjna itp.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty