Tworzymy place budowy dla pracowników kopalni złota w Gwinei

Cel użytkowania Worker Camp Campus
Model budynku Pojemnik
Liczba budynków 140 jednostek
Całkowity obszar 2.100 m²
Rok projektu 2017
Region do wykorzystania Gwinea
Czas zakończenia 80 dni
Obecnie 66 gości ogląda ten projekt

Karmod przejął budowę budynków, które będą wykorzystywane przez robotników pracujących przy wydobyciu złota w Afryce Zachodniej.

Dyrektor ds. handlu zagranicznego spółki podkreślił, że w projekcie obozu dla pracowników kopalni złota w Gwinei wykorzystano standardowe jednostki demontowalne, a także wyprodukowany po raz pierwszy na świecie system kontenerów w pełni demontowalnych.

Jednostki, które wysłaliśmy, są całkowicie zdemontowane i gotowe do użycia w bardzo krótkim czasie dzięki naszemu systemowi śrub i zamków. Mamy model 300x700 wraz z jednostką 230x595 ze względu na preferencje klientów w strukturach kempingowych, które stworzyliśmy w Gwinei. W naszym zakładzie pracuje prawie 150 pracowników i personelu technicznego. Mamy biura, akademiki i jadalnie, prysznice WC, pralnię i obszary rekreacyjne w naszych konstrukcjach kontenerowych w ramach projektu. "

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty