Plac budowy elektrowni cieplnej

Całkowity obszar 1.553 m²
Region do wykorzystania Turcja, Canakkale
Obecnie 31 gości ogląda ten projekt

Dzięki gwarancji marki, Karmod zbudował wszystkie budynki elektrowni, która będzie odgrywać ważną rolę w zaspokajaniu potrzeb regionu w zakresie energii elektrycznej. Projekt elektrowni, który został wdrożony w mieście Canakkale Biga, obejmował inwestycję o wartości 2,5 miliarda dolarów.

W ramach inżynierii projektu elektrowni i jako partner dostarczający rozwiązania, Karmod został wybrany do wykonania budynku o powierzchni 1553 metrów kwadratowych.

W ramach projektu uwzględniono wszystkie miejsca i jednostki mieszkalne, które są niezbędne do zaspokojenia potrzeb personelu podczas budowy elektrowni, takie jak: Biura personelu, akademiki, jadalnie, kuchnia, piwnica, sale konferencyjne, pokoje rekreacyjne oraz toalety i prysznice.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty