Prefabrykowane przedszkole zostało wysłane do Bursy przez Karmod

Region do wykorzystania Turcja, Bursa
Obecnie 59 gości ogląda ten projekt

Stawiając ergonomię i funkcjonalność na pierwszym miejscu, karmod konkurował w budowie prefabrykowanego żłobka z zaawansowaną technologią i know-how. Zapewnienie funkcjonalnej przestrzeni i aktywnego środowiska życia dla dzieci było jednym z priorytetów projektu. Karmod produkuje prefabrykowane budynki, które mogą zaspokoić różne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i możliwości użytkowania w różnych warunkach pogodowych.

Budynek przedszkola został zrealizowany w technologii Karmod z uwzględnieniem nowoczesnej perspektywy właściciela, pana Muruvvet Bas. W ramach projektu uwzględniono: sale zajęć, sale szkoleniowe, sale gier, sale wystawowe i inne standardowe obszary, które muszą być uwzględnione w szkole. Zajęcia dydaktyczne odbywają się obecnie w przedszkolu w Bursie.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty