Ogromny projekt Istanbul Marina powstaje wraz z firmą Karmod

Cel użytkowania Budynki na placu budowy projektów IstMarina
Model budynku Pojemnik nowej generacji
Liczba budynków 3 (każdy z nich jest trzypiętrowy)
Całkowity obszar 2355 m²
Rok projektu 2024
Region do wykorzystania Stambuł - Turcja
Czas zakończenia 35 dni
Obecnie 25 gości ogląda ten projekt

Trzy bloki kontenerów mieszkalnych, w tym budynki placu budowy, które zostaną wykorzystane w projekcie Istanbul Marina realizowanym przez firmę DAP Construction, zostały dostarczone pomiędzy osiedlem nieruchomości a dawną cementownią Yunus.

Kompleks budynków, składający się z 3 bloków po trzy kondygnacje każdy, jest budowany z nowej generacji kontenerów mieszkalnych Karmod i będzie służył wszystkim pracownikom pracującym przy projekcie. Jadalnia została wykonana w systemie kontenerów 3x7 i ma łączną powierzchnię 819 m2. Projekt DAP Eagle może zapewnić wyżywienie nawet 600 pracownikom jednocześnie. Każdy z magazynów ma 3 piętra i 2 bloki o powierzchni 1 536 m2 i 480 łóżek. WC i prysznice są oddzielne na każdym piętrze.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty