Obozy Karmod w Nigerii dla sił pokojowych ONZ

Liczba budynków 400 żołnierzy
Czas zakończenia 1 Tydzień
Obecnie 93 gości ogląda ten projekt

Karmod przekazał konstrukcje obozu wojskowego dla żołnierzy służących w Siłach Pokojowych ONZ w stolicy Nigerii, Abudży.

Modułowy obóz mieszkalny Karmod został założony w celu zapewnienia schronienia 400 żołnierzom związanym z ONZ. Obóz został zbudowany zgodnie ze standardami ONZ i został ukończony w ciągu 1 tygodnia.

Nasze produkty kabinowe są preferowane do biur pracowniczych i obozów wojskowych ze względu na ich wysoką izolację i łatwość instalacji, szczególnie w gorącym klimacie w krajach afrykańskich. Nigeria, Senegal, Erytrea, Kongo, Sudan i Somalia należą do krajów, które preferują nasze produkty kabinowe. Każda z naszych kabin produkowanych dla BM Abuja Military Camp ma wymiary 3,90x11,10 metra i powierzchnię użytkową 43 metrów kwadratowych. Nasze produkty w nigeryjskim obozie ONZ będą używane przez 10 lat.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty