Prefabrykowane budynki budowlane dla projektu Shahdeniz-2 w Azerbejdżanie

Cel użytkowania Pracownik Kampus Budynki na placu budowy
Model budynku Prefabrykowana konstrukcja i zdemontowany kontener łączony z płyt warstwowych
Liczba budynków 126
Całkowity obszar 3.870 m²
Rok projektu 2012
Region do wykorzystania Baku, Azerbejdżan
Obecnie 42 gości ogląda ten projekt

Partnerstwo BP-AZFEN podjęło się projektu budowy gazociągu, który będzie przesyłał gaz z Azerbejdżanu do Europy przez Turcję, a firma Karmod została wybrana jako partner dostarczający prefabrykowane budynki na placu budowy.

Karmod dostarczył wszystkie rozwiązania w zakresie budynków na placu budowy, a pierwsze ukończone rozwiązanie obejmowało biura, jadalnię, magazyn, biuro ochrony, klinikę, pokój kierowcy i centrum szkoleniowe. W ramach tego projektu Karmod dostarczył również budynek administracyjny z 2140 m² podzielonej powierzchni biurowej, który będzie używany przez 6 lat. Okres budowy gazociągu znanego jako Shahdeniz -2- potrwa do 2018 r., podczas gdy Shahdeniz -1- jest znany jako ropociąg Baku-Ceyhan

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty