Kontener nowej generacji firmy Karmod jest wykorzystywany do magazynowania energii słonecznej w Nigerii

Liczba budynków 72 jednostki
Region do wykorzystania Nigeria
Obecnie 30 gości ogląda ten projekt

Nowa generacja kontenerów firmy Karmod jest obecnie odpowiedzialna za magazynowanie energii słonecznej w Nigerii. W zakładzie magazynowania energii słonecznej centralnego przedsiębiorstwa energetycznego w Lagos, kolektory słoneczne zostały zainstalowane na nowej generacji kontenerze Karmod i rozpoczęły magazynowanie energii. 

Energia zebrana przez kolektory słoneczne na kontenerze jest przechowywana w specjalnych bateriach zainstalowanych w urządzeniu i przekazywana do centralnej sieci dystrybucyjnej.

Kontener Karmod nowej generacji o doskonałych właściwościach został specjalnie wyposażony zgodnie z wymaganiami technicznymi Lagos Energy Distribution Company. Jednostki przygotowane jako zdemontowany kontener zostały przetransportowane do Nigerii drogą morską. Jednostki skręcane i zatrzaskowe zostały dostarczone do firmy i zainstalowane na miejscu. W ramach projektu wyprodukowano i zainstalowano 72 jednostki o wymiarach 230x595 cm.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty