Karmod ukończył obiekty wojskowe w Nigerii

Cel użytkowania Obiekt wojskowy
Model budynku Budynek prefabrykowany
Liczba budynków 7 Blok
Całkowity obszar 800 m²
Rok projektu 2016
Region do wykorzystania Borno, Nigeria
Czas zakończenia 21 Days
Obecnie 51 gości ogląda ten projekt

Zgodnie z oświadczeniem firmy, Karmod Prefabrik zakończył montaż obiektów wojskowych w północno-wschodniej Nigerii, składających się łącznie z 7 jednostek.

Budynki powstały w prowincji Borno, gdzie występują problemy z bezpieczeństwem

Wysyłamy nasze produkty transportem morskim do miejsc, w których mają zostać zainstalowane. Nasze doświadczone zespoły dostarczają konstrukcje w sposób gotowy do użycia. Dostarczyliśmy łącznie 7 prefabrykowanych budynków w okresie 3 tygodni. Projekt obejmuje jedną salę konferencyjną, jadalnię, akademik, wielofunkcyjne biuro i budynek z toaletami i prysznicami. Nasze budynki będą wykorzystywane przez 50-osobowy oddział wojskowy. Pod koniec ubiegłego roku zrealizowaliśmy również projekt mobilnej szkoły w prowincji Borno, gdzie około tysiąca uczniów będzie uczyć się dla UNICEF.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty