Prefabrykowane budynki Karmod ponownie na szczycie; Nowy obiekt dla ośrodka narciarskiego w górach Ergan

Całkowity obszar 160 m²
Region do wykorzystania Turcja
Obecnie 78 gości ogląda ten projekt

Karmod dla budynków prefabrykowanych kontynuuje swoją działalność na szczycie. Nowy projekt Karmod został uruchomiony na wysokości 3000 m na szczycie góry Ergan.

W Erzincan powstanie druga najdłuższa na świecie trasa narciarska o długości 12 km. Kosztem 55 milionów dolarów i pod koordynacją gubernatora Erzincan, zakres projektu obejmuje zapewnienie zakwaterowania dla lokalnych i zagranicznych turystów.

Po poszukiwaniach i badaniach przeprowadzonych przez biuro gubernatora, marka Karmod została wybrana jako doświadczona firma w tym sektorze do budowy prefabrykowanego obiektu. Obiekt powstał na szczycie góry Ergan z dużym wysiłkiem i w bardzo trudnych warunkach, aby zaspokoić potrzeby zakwaterowania fanów narciarstwa.

Obiekt został specjalnie zaprojektowany z uwzględnieniem trudnych warunków zimowych panujących na szczycie.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty