Zakończono produkcję prefabrykowanego budynku dla zakładu wydobycia ropy naftowej w Libii

Liczba budynków 4 Buildings
Region do wykorzystania Libia
Czas zakończenia 15 dni
Obecnie 19 gości ogląda ten projekt

Karmod kontynuuje dostawy prefabrykowanych budynków dla sektora energetycznego. Ostatni projekt został dostarczony do Libii, która jest jednym z największych eksporterów ropy naftowej.

Projekt składający się z 4 prefabrykowanych budynków został stworzony dla firmy wydobywającej ropę naftową. Projekt obejmował budynek biur roboczych, budynek akademika, budynek jadalni i jednostki WC-prysznice. Kompleksowy projekt miejsca pracy został wyprodukowany w zakładach produkcyjnych Karmod w krótkim czasie 15 dni. Następnie projekt został wysłany do firmy Al-Khibirat Al-Handasiya w Libii w celu instalacji na miejscu i dostarczony jako gotowy do użycia.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty