Ogromny projekt ukończony przez Karmod w Iraku

Liczba budynków 1884 jednostki
Czas zakończenia 7 miesięcy
Obecnie 49 gości ogląda ten projekt

Karmod ukończył w ubiegłym roku duży projekt mieszkaniowy w Bagdadzie, stolicy Iraku. Projekt został ukończony w ciągu sześciu miesięcy i składał się z 1884 jednostek mieszkalnych.

Powojenna odbudowa sprawiła, że Irak pilnie potrzebował projektów mieszkaniowych i obiektów socjalnych. Karmod wziął aktywny udział w tych projektach w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie.

Projekt został zorganizowany przez gubernatora Bagdadu, a Karmod podjął się realizacji 1884 domów oraz 16 148 m² obiektów socjalnych. Obiekty socjalne obejmowały szkoły podstawowe i przygotowawcze, przedszkola, budynki handlowe, przychodnie, remizy strażackie, sklepy spożywcze i meczet.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty