Projekt Ice Cabin w Erytrei

Liczba budynków 46 Units
Obecnie 41 gości ogląda ten projekt

Karmod zakończył dostawę 46 kabin mieszkalnych do Erytrei, afrykańskiego kraju o gorącym klimacie.

>Kabiny mieszkalne Karmod zostały zainstalowane w Erytrei, gdzie średnia temperatura wynosi 40 stopni. Pomimo wysokich temperatur kabiny Karmod zapewniają chłodne środowisko dzięki wysokiej izolacji zastosowanej w produkcji paneli ściennych. Dlatego pracownicy zaczęli nazywać je "lodowymi kabinami".

Kabiny stworzone przez Karmod dla kopalni złota w Erytrei są wykorzystywane jako biura i miejsca zakwaterowania pracowników. Łączna powierzchnia 2129 m² została wykorzystana do zakwaterowania pracowników wydobywających złoto w miejscu pracy, 6 kabin o wymiarach 3,9 x 18,3 m, 14 kabin 3,9 x 12,3 m, 24 szt. 3,9 x 9,9 m i 1 szt. 3,9 x 8 m, a inne modele składają się na łączną liczbę 70 kabin.

Projekt wydobycia złota w Erytrei, który został założony przez Karmod, obejmował kabiny mieszkalne dla kierowników i pracowników, biura robocze, sale konferencyjne, salę seminaryjną, akademiki, jadalnię i kabiny z prysznicami i WC.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty