Karmod stworzył prefabrykowany budynek szkoły średniej

Cel użytkowania Gümüşhane Anatolian İmam Hatip High School i Kelt High School Dodatkowy budynek usługowy
Model budynku Prefabrykowany system budowlany
Liczba budynków 1
Całkowity obszar 7 sal lekcyjnych
Rok projektu 2012
Region do wykorzystania Gumushane, Turcja
Czas zakończenia 15 dni
Obecnie 68 gości ogląda ten projekt

Firma Karmod ukończyła i dostarczyła projekt prefabrykowanej szkoły dla liceum Anadolu Imam Hatip w Gumushane, gdzie uczniowie i nauczyciele będą korzystać z nowego budynku w nowym roku akademickim.

Gubernator i prowincjonalny minister edukacji narodowej złożyli wizytę w nowej szkole, aby zobaczyć komfort, jaki nowy budynek oferuje uczniom zamiast poprzednich trudnych warunków, których doświadczali w swoim życiu edukacyjnym.

Powitalne przemówienie wygłosił pan Cahit Karatepe, wicegubernator Gumushane, który oświadczył, że prefabrykowany budynek szkolny został ukończony w krótkim czasie i zniknęły wszystkie problemy doświadczane w poprzednim sezonie. Podkreślił, że nasi uczniowie będą teraz szczęśliwie kończyć edukację w jednym nowym budynku.

Prefabrykowana szkoła składała się z 7 klas i 1 pokoju nauczycielskiego.

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty