Wróć

Karmod powitał gości ze 123 krajów na targach MUSIAD EXPO 2016

Karmod 19.07.2023

Jedna z wiodących firm w sektorze budownictwa prefabrykowanego, Karmod, powitała gości ze 123 krajów na MUSIAD EXPO 2016

Prezes Karmod, Mehmet Çankaya, powiedział, że odbyliśmy wiele dwustronnych spotkań biznesowych, podkreślając, że przez 4 dni na targach witali gości z Afryki do Europy, z Azji do Ameryki.

Karmod jest najszerszą marką produktów.

Pan Çankaya zauważył, że marka Karmod jest najszerszą gamą produktów, z tego powodu istnieje zainteresowanie różnymi rozwiązaniami budowlanymi z różnych krajów. Podkreślił, że otrzymujemy zapytania dotyczące budowy luksusowych budynków biurowych z Tanzanii, Dżibuti itp. w Afryce Środkowo-Wschodniej, a także budowy placów budowy z Nigerii, Ghany, Kongo itp. w Afryce Zachodniej, prefabrykowanych budynków budowlanych z Algierii, Libii itp., kabin z Wielkiej Brytanii oraz prefabrykowanych domów, kabin z Panamy, Peru itp. w Ameryce Południowej. Dzięki targom mieliśmy okazję zaprezentować gamę naszych produktów gościom ze 123 różnych krajów.

Karmod wyeksportował ponad 90 krajów na 30-lecie.

Mehmet Çankaya z firmy Karmod podkreślił, że w 30. rocznicę istnienia firma eksportowała swoje produkty do ponad 90 krajów i kontynuuje mówiąc, że naszym celem jest eksport do 100 krajów. Zrealizowaliśmy ponad 60 projektów w ponad 30 krajach. Jest to najważniejszy dowód na to, że Karmod stale realizuje projekty w krajach, do których eksportuje. "

7 tysięcy 250 gości ze 123 krajów.

7 tysięcy 250 biznesmenów i inwestorów ze 123 krajów odwiedziło 16. targi Musiad, które odbyły się w dniach 9-13 listopada 2016 r. w CNR Expo Center w Stambule. Firmy członkowskie Musiad, firmy z krajów członkowskich Organizacji Współpracy Islamskiej, lokalne i międzynarodowe organizacje pozarządowe, gminy,
Instytucje i organizacje partnerskie uczestniczyły w tej wystawie.

Teraz zadzwoń

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty