Wróć

Salon Karmod Ksa Arabia Saudyjska

Karmod 19.07.2023

Firma Karmod otworzyła w listopadzie największy na Bliskim Wschodzie salon wystawowy prefabrykatów w regionie Arabii Saudyjskiej o powierzchni wystawienniczej 10 tys. metrów kwadratowych.

Inauguracja odbyła się z szerokim udziałem, w tym z udziałem saudyjskiego ministra stanu, dyrektora generalnego Karmod Mesuta Çankayi, gubernatora Hubry Fahda Hasana Al Sultana i gubernatora Bukeyriye (Bekiriye) Saliha Abdulaziego Al Khalify.

Przemawiając przed ceremonią otwarcia, Mesut Çankaya, nasz dyrektor generalny, podkreślił, że to satysfakcjonujące, że Karmod, który produkuje w sektorze budowlanym od ponad 30 lat, ma przestrzeń wystawienniczą tej wielkości. Arabia Saudyjska i kraje regionu oferują lepszą obsługę na miejscu. Çankaya wyjaśnił, że wystawa wniesie znaczący wkład w dalszy rozwój wzajemnej przyjaźni między dwoma krajami w regionie listopada.

Nasz salon wystawowy w Arabii Saudyjskiej, który otworzyliśmy w listopadzie, ma dużą liczbę produktów, od domów prefabrykowanych po domy stalowe, place budowy kontenerów, budynki biurowe i kabiny bezpieczeństwa dla biur.

Teraz zadzwoń

Nasze projekty

To jest nasze zadanie

Od jednego końca świata do drugiego, dajemy naszym klientom dostęp do sektora prefabrykatów produkowanych przy użyciu nowych technologii na świecie. Gwarantujemy niezawodność dzięki technologii i innowacjom, elastycznym modelom biznesowym i inteligentnym rozwiązaniom w zakresie łańcucha dostaw, które tworzą wartość dla klienta poprzez podążanie za siecią produkcyjną projektu.

Odkryj

Nasze główne projekty